Гігієна та профілактика

Наскільки важливий регулярний огляд у стоматолога для профілактики захворювань? Чому всі поради стоматологів починаються з цієї? Наші фахівці мають відповіді на ці запитання та раді поділитися з вами!

Професійна гігієна: що потрібно знати пацієнтам?

Правильний догляд за зубами – запорука здорової посмішки! Сюди входить: чищення зубів двічі на день, яке повинно тривати не менше 2-х хвилин; користування зубною ниткою для ділянок між зубами; ополіскування антибактеріальним розчином; заміна зубної щітки кожних 3-4 місяці, тощо.

Після кожного прийому їжі на зубах та яснах накопичується наліт – він спотворює колір зубів та сприяє поширенню інфекцій. Під час професійної гігієни стоматологи знімають м’який чи пігментований наліт та зубні камені, від чого посмішка стає значно світлішою.

Записатись на прийом
Залиште Ваш номер телефону, ми Вам передзвонимо

  Комплексна професійна гігієнічна чистка зубів охоплює такі маніпуляції:

  • Зняття твердого мінералізованого зубного нальоту за допомогою ультразвуку;
  • Усунення зубного нальоту методом Air-Flow;
  • Чистка та полірування прикореневих та під’ясенних ділянок гліцином;
  • Чистка та полірування міжзубних проміжків за допомогою штрипс (шліфувальних смужок);
  • Остаточне полірування та фторування зубів із застосуванням професійних полірувальних паст.

  Під час профілактичного огляду, який слід планувати щопівроку, лікар ретельно оглядає зуби, надає консультації з правильного догляду та можливого лікування проблемних ділянок. Проте, найкращою профілактикою захворювань є догляд за зубами: регулярне чищення, відмова від шкідливих звичок (наприклад, паління), правильне харчування зі зниженим вмістом цукру, тощо.

  Фахівці Клініки Зубрицьких часто наголошують на тому, що біль – ознака пізньої стадії захворювання зубів, адже на початку чітких симптомів немає. Для того, аби уникнути складного та дороговартісного лікування, відвідуйте стоматолога регулярно.