Імплантація

Дентальний імплант являє собою імітацію природнього кореня зуба і вживляється в кістку щелепи в тому місці, де відсутній зуб. Надалі на імплант встановлюється коронка. Виготовляються імпланти зі спеціального сплаву на основі титану – дуже міцного матеріалу, що не викликає алергічних реакцій.

Покази до імплантації:

 • відсутність одного зуба;
 • відсутність декількох зубів підряд або останніх зубів в зубному ряді;
 • адентія – повна відсутність зубів.

Чому протезування на імплантатах – оптимальний вибір?

По-перше, даний метод є максимально ощадливим для організму, оскільки процес лікування зосереджений лише в ділянці відсутнього зуба.

По-друге, за допомогою імплантів можна відновлювати будь-які дефекти зубного ряду, навіть великої протяжності. Імплантами можна відновлювати декілька відсутніх зубів підряд і немає необхідності в знімному протезуванні.

По-третє, встановлення імпланта дозволяє попередити проблему розсмоктування і втрати кісткової тканини – а це завжди відбувається з часом в тій ділянці, де відсутній зуб. Якщо в кістці немає запальних змін, то цей негативний процес повністю зупиняється, оскільки імплант створює адекватне навантаження на кістку.

Записатись на прийом
Залиште Ваш номер телефону, ми Вам передзвонимо

  Існує два варіанти імплантації

  Залежно від клінічної ситуації ми вибираємо один з двох способів імплантації: класичний або одномоментний.

  Класичний варіант передбачає два етапи і рекомендується у випадку, якщо після видалення зуба пройшло 2 місяці і більше. Перший етап – встановлення імпланта. Після цього настає період приживлення, який триває близько 4-х місяців, якщо імплант встановлено на верхню щелепу. Час приживлення імпланта на нижній щелепі, яка має більш щільну структуру, коротший приблизно вдвічі. На другому етапі встановлюється коронка.

  При одномоментній імплантації (експрес-імплантації) два етапи об’єднуються в один. У цьому випадку можливо відразу після видалення зуба встановити імплант і тимчасову коронку на нього. Такий спосіб має такі переваги: істотно скорочується час лікування, ясна навколо коронки відразу ж формуються правильно. Даний варіант є оптимальним, якщо імплантація виконується на передній групі зубів – коли естетика має особливе значення. Тимчасова коронка вирішує проблему відсутнього зуба на період приживлення імпланта. Якщо анатомічна ситуація в порожнині рота дозволяє вибрати цей спосіб, ми рекомендуємо саме його своїм пацієнтам.

  Догляд за імплантами

  Догляд за дентальними імплантами такий самий, як і за власними зубами – чищення зубів вранці та ввечері, використання ірригатора, ополіскувача та професійна гігієна 2 рази на рік.