Керамічні коронки

Керамічні (суцільнокерамічні, безметалеві) коронки – це високоестетичні незнімні конструкції, які відновлюють анатомічну форму та жувальну функцію пошкодженого зуба. Матеріали, які ми використовуємо для виготовлення керамічних коронок, є гіпоалергенними, надзвичайно міцними, стійкими до стирання, а також мають виняткові естетичні властивості . Ми встановлюємо керамічні коронки на “свої” пошкоджені зуби, а також на імпланти. У Клініці Зубрицьких ми пропонуємо коронки з пресованої кераміки EMAX, а також коронки на каркасі з діоксиду цирконію.

Суцільнокерамічні коронки EMAX мають ряд переваг у порівнянні з класичними металокерамічними коронками:

 • бездоганна естетика завдяки відсутності металевого каркаса – їх неможливо відрізнити від справжніх зубів;
 • надзвичайно тонкі, потребують мінімального препарування тільки в межах емалі – отже, ваш зуб залишається живим;
 • довговічність завдяки адгезивній фіксації та винятковій точності прилягання;
 • біосумісність та гіпоалергенність (відсутність металевого каркаса).
Записатись на прийом
Залиште Ваш номер телефону, ми Вам передзвонимо

  Лікування починається з комплексної діагностики та терапевтичного лікування (якщо є недолікований карієс), всі зуби перед протезуванням мають бути пролікованими.

  Наступний етап – препарування (обпилювання) зуба на товщину майбутньої коронки. Перевагою препарування зуба під суцільнокерамічну коронку є її ощадливість та мінімальна інвазивність- всього 0,2 мм!

  Після цього знімаємо відбитки і віддаємо їх в лабораторію, попередньо фіксуємо тимчасову коронку на час виготовлення постійної конструкції. Ми не відпустимо вас з клініки з обпиляним зубом без тимчасової коронки.

  Форму коронки моделюємо в лабораторії за допомогою спеціальних комп’ютерних програм; ретельно підбираємо колір, який повністю збігається з кольором ваших зубів. Досвідчений зубний технік може надати їм і легку напівпрозорість , і навіть зробити мікрорельєф, як у справжньої емалі зуба.

  Далі – зняття тимчасової коронки і примірка постійної. Оцінюємо точність крайового прилягання коронки: вона має бути ідеально точним продовженням зуба за формою, кольором, контактними пунктами, оклюзією.

  І, нарешті, адгезивна фіксація – обов’язково з ізоляцією зуба за допомогою кофердаму для максимально точного та довговічного результату.