Операційний мікроскоп

Лікування зубів під мікроскопом – сучасний світовий стандарт в стоматології. Це найвища точність лікування і бездоганна якість.

Новий підхід до лікування

У стоматології регулярно з’являються нові матеріали і методики, спрямовані на отримання кращих результатів при лікуванні пацієнтів. Операційний мікроскоп став важливим досягненням на цьому шляху. Велика кількість різних процедур і операцій вже не можуть обійтися без застосування мікроскопа, адже, на відміну від луп, він дозволяє підібрати оптимальний ступінь збільшення робочого поля для вирішення конкретних завдань. Завдяки великому збільшенню, контроль за рухом рук стає точнішим, а ефективність маніпуляцій вищою.

Записатись на прийом
Залиште Ваш номер телефону, ми Вам передзвонимо

    Можливості стоматологічного мікроскопа

    Операційний мікроскоп широко використовують при ендодонтичному лікуванні. Багатоступеневе збільшення дозволяє використовувати мікроінструменти і проводити процедури з високою точністю, знайти устя кореневих каналів, підвищити контроль якості пломбування, вирішити складні завдання з більш високою передбачуваністю та ефективністю.

    Застосування мікроскопа дає можливість зберегти структуру зуба і кісткову тканину, забути про почуття дискомфорту після лікування. Поєднання мікроскопа з ультразвуковими системами, збільшує шанси на успіх при складному повторному лікуванні кореневих каналів, а також видаленні уламків інструментів після невдалого лікування.