Клініка Зубрицьких

Правова інформація

В даному повідомленні викладені правила користування справжнім (дійсним) Інтернет-сайтом, які поширюються на всіх відвідувачів і користувачів. Користуючись матеріалами цього сайту, відвідувач (користувач) повністю погоджується з даними правилами.

Дійсний Інтернет-сайт, а також розміщенні на ньому матеріали та відомості є власністю компанії клініки «Зубрицьких» (далі «Компанія»). Інтернет-сайт призначений для оперативного надання інформації про Компанію всім користувачам мережі інтернет, зацікавленим в отриманні інформації про його діяльність.

Компанія прийняла всі розумні заходи для того, щоб забезпечити точність і актуальність розміщеної на цьому Інтернет-сайті інформації, проте її точність і повнота (об’єм) не можуть бути гарантовані.

Крім того, даний Інтернет-сайт містить різні відомості про перспективи Компанії (стратегії, цілі, завдання і т.д.), які відображають поточні знання менеджменту Компанії з даних питань і включають в себе ризики і невизначеності. Компанія вважає за необхідне попередити всіх відвідувачів сайту про те, що реальний хід подій і результати діяльності можуть відрізнятися від опублікованих на сайті прогнозів і заяв.

Результати минулої діяльності Компанії, згадані на цьому Інтернет-сайті, не слід розглядати як гарантію майбутніх результатів його діяльності.

Компанія не несе відповідальності за неточне або некоректне викладення інформації про свою діяльність та діяльність третіх сторін на цьому Інтернет-сайті. Компанія також не має будь-яких зобов’язань щодо внесення виправлень або змін до матеріалів сайту в подальшому.

Конфіденційність

Компанія повідомляє відвідувачів Інтернет-сайту про те, що інформація про відвідувачів (IP-адреса, ім’я домену, тип браузера і операційна система, дата і час відвідування і т.д.) збирається і зберігається в цілях ведення статистики відвідувань. Ця інформація є загальнодоступною, таким чином Компанія не несе відповідальності за її розголошення. Персональна інформація про відвідувачів цього Інтернет-сайту (ПІБ, адреса, адреса електронної пошти і т.д.) не збирається і не зберігається без дозволу користувача.

Авторське право

Інформація даного Інтернет-сайту захищена відповідно до Закону «Про авторське право і суміжні права». Використання матеріалів Інтернет-сайту Компанії дозволено тільки з письмового дозволу Компанії.

Посилання на інші (зовнішні) сайти розміщені на цьому Інтернет-сайті безкоштовні. Інформація з цих сайтів не є продовженням або доповненням матеріалів Компанії.

Дія законодавства

Користування даним Інтернет-сайтом і інформація, розміщена на ньому, регулюються чинним законодавством України.

Обробка персональних даних

Всі дані, отримані від відвідувачів даного сайту і з їх згоди, обробляються стоматологічною клінікою “Зубрицьких” у відповідності з чинним законодавством і Політикою обробки персональних даних, затвердженої керівником стоматологічної клініки «Зубрицьких».