Відбілювання зубів

Відбілювання лампою Zoom 4

Система Zoom 4 – це найбільш сучасна та інноваційна техніка для відбілювання зубів. Спосіб відбілювання, який використано в цій системі, заснований на здатності молекул кисню усувати навіть найяскравіші і найстійкіші пігментні плями. Система абсолютно безпечна у використанні і не викликає дискомфорту чи неприємних відчуттів у пацієнта.

Як працює Zoom 4

Zoom 4 – це останнє покоління систем відбілювання зубів Zoom. Дія системи заснована на здатності кисню впливати на пігментні плями, видаляючи їх.

На зуби наносять гель, який містить перекис водню і фосфат кальцію. Після того, як гель нанесено, до зубів підносять спеціальну лампу. Світло діє своїм випромінюванням на гель, в результаті чого починається хімічна реакція розкладання гелю на складові молекули. При цьому з суміші вивільняється кисень – активний кисень має властивість глибоко проникати в тканини зуба і видаляти навіть найсильніші пігментні плями.

Крім вивільненого кисню, на емаль зуба діє і фосфат кальцію. Кальцій – незамінний мінерал для організму, з якого частково складаються всі наші кісткові тканини. Так і для зубів кальцій є життєво необхідним. У результаті розкладання гелю кальцій проникає в зубні тканини, роблячи їх більш міцними і довговічними.

Підготовка до процедури відбілювання Zoom 4:

Зуби змінюють свій колір упродовж всього життя людини, і це неможливо змінити. Зуби можуть потемніти через вживання їжі і напоїв, які містять барвники, а також куріння. Зуби часто змінюють свій колір внаслідок різних захворювань, карієсу і поганої гігієни порожнини рота. Саме тому дуже важливо перед процедурою відбілювання провести лікування всіх зубів, уражених карієсом, а після цього – професійну чистку зубів. У процесі чищення видаляють зубний наліт і камінь, а зуби полірують. Завдяки чистці зуби не тільки стануть чистішими і білішими, але і краще піддаватимуться дії системи відбілювання Zoom 4.

Процес відбілювання:

Процес відбілювання зубів системою Zoom 4 досить простий, хоч і займає, в середньому, 45 хвилин. Безпосередньо перед початком процедури необхідно захистити ясна від впливу гелю і світла. Для цього використовують кофердам – ​​латексну тканину, що ізолює зуби від решти порожнини рота. На відкриті ділянки ясен – найчастіше міжзубні ясенні сосочки – наносять захисний гель.

Після підготовки переходять безпосередньо до відбілювання. На зуби наносимо спеціально розроблений гель, до складу якого входить перекис водню (який відбілює зуби) і фосфат калію (який додатково зміцнює зубну емаль).

Щойно гель нанесено, до зубів підносять лампу Zoom. Під впливом світла від лампи з гелю вивільняється кисень, який і видаляє пігментні плями.

Уся процедура відбілювання проходить в три етапи – кожен триває 15 хв. Після відбілювання лікар наносить на зуби спеціальний розчин, який знижує чутливість зубів і зміцнює зубну емаль.

У результаті процедури зуби стають білішими на декілька відтінків, а результат  тримається до 3 років при правильному догляді за зубами.

Альтернативою професійному відбілюванню з використанням системи Zoom є домашнє відбілювання, для якого наші техніки в лабораторії виготовлять індивідуальну капу, яка точно повторює форму ваших зубів. Капу наповнюють відбілювальним гелем, концентрацію якого підбирає лікар. Такі капи  прості в використанні, а також вони підходять не лише для домашнього відбілювання, а й для застосування засобів для зниження підвищеної чутливості зубів або профілактики карієсу.