Вирівнювання зубів

Однією з найпоширеніших проблем, яка турбує наших пацієнтів, є патологія прикусу. Окрім того, що неправильний прикус суттєво впливає на естетику посмішки, він свідчить про комплекс проблем зі здоров’ям ротової порожнини. Фахівці нашої клініки дбають, в першу чергу, про здоровий стан зубів та забезпечують довготривалий результат!

Неправильне розташування кількох зубів може вплинути на стан всієї ротової порожнини. Поганий прикус часто призводить до стирання зубів, проблем з пережовуванням їжі і, як наслідок, надмірного напруження жувальних м’язів, захворювання ясен та навіть головного болю.

Виправлення прикусу – тривалий процес, тож важливо дотримуватись усіх рекомендацій стоматолога впродовж лікування.

Які ж є системи для вирівнювання зубів? Наші лікарі використовують в роботі брекет- системи, елайнери (капи), міофункціональні трейнери та інші ортодонтичні апарати. Вибір технології буде індивідуальним для кожного випадку та залежатиме від його складності.

 • Самолігуючі брекети – це конструктивно вдосконалений варіант стандартної брекет-системи. Основна мета використання подібних систем – скорочення термінів лікування. Цього вдалося досягти завдяки особливій конструкції брекета, де механізм утримання вирівнювальної дуги вбудований в сам брекет. Така система дозволила зменшити тертя і обійтися без застосування додаткових елементів – металевих або еластичних “лігатур”.

  Перевагою самолігуючих брекет-систем є економія 20-30% витраченого часу на лікування. У порівнянні зі звичайними брекетами, це 1-1,5 року та рідші відвідування ортодонта: раз в 1,5-2 місяці замість 1 разу на місяць. Самолігуючі брекети бувають двох видів – металеві та керамічні.
 • Лінгвальні брекет-системи
  Лінгвальні брекет-системи – це невидимі брекети, які встановлюють на внутрішню поверхню зубів і є невидимими для оточуючих (що і є їхньою головною перевагою). Такі системи дозволять вам не соромитися наявності брекетів і сміливо посміхатися! Ще одним плюсом буде відсутність дискомфорту під час прийомів їжі.
Записатись на прийом
Залиште Ваш номер телефону, ми Вам передзвонимо

  • Виправлення прикусу капами
   Прозорі капи (або елайнери) – зручний спосіб виправити різні ортодонтичні проблеми. Завдяки тому, що капи прозорі, знімні і комфортні, їх використання жодним чином не вплине на повсякденне життя – ви зможете вільно посміхатися, харчуватися у звичному режимі і безперешкодно дотримуватися гігієни порожнини рота.

   У процесі лікування буде виготовлено індивідуальний набір кап, кожну з яких ви будете носити, в середньому, протягом 2-х тижнів. Термін лікування залежить від складності випадку і, як правило, займає від 9 до 18 місяців.

   Фахівці Клініки Зубрицьких проводять ретельну діагностику для кожного пацієнта і вже тоді складають програму рекомендованого лікування. На консультації ви зможете отримати детальні відповіді щодо тривалості лікуванні та ціни, а також обговорити всі питання, які вас турбують.

  Догляд за зубами впродовж ортодонтичного лікування

  • Чистити зуби рекомендуємо тричі на день, після чого прополоскати ротову порожнину та використати зубну нитку.
  • Для чищення конструкції використовуйте зубну щітку нестандартної форми або спеціальний інструмент зі щетиною, яка проникає у важкодоступні ділянки.
  • Оберіть зубну пасту з високим вмістом фтору для профілактики карієсу.
  • При носінні елайнерів немає обмежень щодо раціону, проте з брекет-системою краще утриматись від твердих та крихких продуктів.
  • Регулярно відвідуйте стоматолога для проведення професійної гігієни та моніторингу ситуації.